+48 22 329 25 10 kontakt@eversecurity.com.pl

kontakt@eversecurity.com.pl
+48 22 329 25 00

Zaznacz stronę

O nas

EVER Security należy do wyspecjalizowanej grupy firm oferującej profesjonalne i kompleksowe usługi ochrony. Naszym głównym atutem jest Audyt Bezpieczeństwa oparty na najwyższych międzynarodowych standardach – ISO 28000.

W strukturach firmy EVER Security pracują specjaliści w dziedzinie optymalizacji ochrony, którzy w swoich działaniach opierają się na sprawdzonych i skutecznych praktykach. Jesteśmy firmą nowoczesną, która efektywnie potrafi wykorzystać swój potencjał ciągle rozwijając się zarówno jakościowo, jak i terytorialnie.

Kluczem do sukcesu jest nasza kadra, która łączy wysokie kwalifikacje z doświadczeniem oferując elastyczne podejście do problemów i innowacyjne rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa. Dążymy do świadczenia usług najlepszej jakości, kompleksowo spełniając wymagania naszych Klientów.

Profesjonalizm

wiedza o ochronie i bezpieczeństwie nie leży na ulicy. W dziedzinie, w której brak doświadczenia może skutkować konsekwencjami trudnymi do oszacowania – nie ma miejsca na przypadkowość. Z tego względu starannie dobieramy kadrę menedżerską i stawiamy na jej rozwój. Zagrożenia zmieniają się wraz postępem techniki, więc staramy się dotrzymywać tempa tym zmianom.

Doświadczenie

działamy w branży od ponad 12 lat. W naszych strukturach pracują menedżerowie z wieloletnim doświadczeniem. Wysoki poziom kwalifikacji zawdzięczają licznym kursom potwierdzonymi certyfikatami oraz praktyce zawodowej.

Zaufanie

budowanie relacji trwa przez lata, a do zbudowania zaufania niezbędne są uczciwe, partnerskie stosunki na każdym etapie współpracy. Proponowany przez nas system oceny bezpieczeństwa pozwoli wskazać Państwu celowe inwestycje w system ochrony.

Głównym atutem EVER Security jest Audyt Bezpieczeństwa oparty na standardach międzynarodowych – ISO 28000.

Audytorzy EVER Security to grupa osób posiadających specjalistyczne przygotowanie techniczne i merytoryczne.

osób pracujących codziennie na Twoje bezpieczeństwo

lat działamy w branży ochrony osobistej i mienia

obiektów ochraniamy każdego dnia